VIRO KEEL

Auto – ja mootorispordi harrastajate #EIKIUSITA kampaania mõte on, et meie, erinevate mootorispordi harrastajad , vastutame kooli kiusamise ja  iga muu  kiusamine eest. Autospordi liike on erinevaid ja meid harrastajaid on ka  erinevaid isiksusi, kuid võistlustules oleme kõik koos,ühte moodi, samal stardi joonel. Ka need, kes ei ole võistlusauto roolis olnud, kuid on aitamas võistlusi korraldada. Ei ole olemas kahte ühesugust inimest, sellepärast iga inimene on väga oluline. #EIKIUSITA – kampaania algas Märtsi kuus 2015. #EIKIUSITA – kampaanial on oma avalik Facebook koduleht.
See on veel üks oluline lisa meie armastavale ja rahuldust pakkuvale vabatahtlikule tegevusele. Kampaania on  vabatahtlik. Kiusamise vastu võitlemiseks võivad erinevad kampaaniad ja kiusamised ka üksteist toedata.
#EIKIUSA – Kampaania toimib koostöös Valopilku, Mannerheimi noorte Interneti-võrgu ja kriminaalasjade hädaabikeskusega. Sealt saab abi, toetust ja nõu, mida kiusamise olukorras teha. Võid olla kindel,et Sinu probleem on väga tähtis.
Tähtis on, et kiusamist käsitletakse. Kiusamisest tuleb rääkida usaldusväärsele isikule. Kui teid kiusatakse, on kõige tähtsam rääkida sellest usaldusväärsele täiskasvanule. Kui näete, et kedagi kiusatakse, peaksite sellest rääkima. Siis saavad täiskasvanud aidata seda takistada! Kiusamine pole sugugi vastuvõetav !!!! Üksi ei tohi selle probleemiga jääda.
Pidage meeles, et nutitelefonide, mobiilirakenduste ja mobiilseadmete kasutamisel on vaja kaalutlusõigust.Näiteks teisest ebameeldiva pildi tegemine ilma loata on kuritegu!Selle pildi jagamine sotsiaalmeedias on kuritegu!! Sotsiaalmeedias on ka vanusepiirangud, Facebookis 13 aastat ja WhatsAppis 16 aastat!
”’Igaüks saab juhtida tähelepanu oma käitumisele ja olla lahke nende vastu, kes pole sinu parimad sõbrad.
#Eikiusa-kleebise: #EIKIUSA- kleebise võib kleepida nähtavale kohale, autospordi harrastajad kleebivad seda kleebist üsna tihti oma võistlusauto või siis muu liikumisvahendi peale.Kui näed sellist kleebist, kas võistlustel või mujal, tee sellest pilt ja jaga Facebook lehel #EIKIUSITA. Kui pildi peale peaks jääma inimene, siis pead tema käest loa saama.Ilma loata avalikustada ei TOHI!!!